Güçlü Koruma ve Performans

Özel Xstream Flow özelliğine sahip Sophos Güvenlik Duvarı ve XGS Serisi cihazlar İşlemciler uygulama hızlandırmada son noktayı, yüksek performansı mümkün kılar TLS denetimi ve güçlü tehdit koruması. Sophos Güvenlik Duvarı Xstream mimarisi, yüksek düzeyde güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. En büyük zorluklardan bazılarının üstesinden gelmek için görünürlük, koruma ve performans bugün ağ yöneticileriyle karşı karşıyayız.

sample

sample

TLS 1.3 Inspection

Web trafiğinin yaklaşık %99'u artık şifrelenmiştir; çoğu güvenlik duvarına görünmez. Birçok kuruluş buluyor ağlarını koruma konusunda güçsüzler artan miktarda fidye yazılımı, tehdit ve potansiyel olarak Bu kör noktadan yararlanan istenmeyen uygulamalar. Sophos Güvenlik Duvarı verimli ve etkili TLS sağlar Performanstan ödün vermeden denetim mümkündür.Entegre Xstream Flow özelliğine sahip XGS Serisi cihazlarımız İşlemciler, hızlandırılmış erişim için TLS trafiğini FastPath'e yerleştirir denetleme. Yüksek performanslı TLS inceleme motorumuz En son şifre olan TLS 1.3'ü sürüm düşürmeden destekler Maksimum uyumluluk ve gelişmiş görünürlük için süitler doğrudan kontrol panelindeki şifreli trafik akışlarına aktarın.

Derin Paket Denetimi

Hiçbir zaman şunlar arasında karar vermek zorunda kalmamanız gerektiğine inanıyoruz: güvenlik ve performans. Sophos Güvenlik Duvarı şunları içerir: taramak için yüksek hızlı derin paket inceleme (DPI) motoru trafiğinizi yavaşlatan bir proxy olmadan tehditlere karşı trafiğiniz işlem. Güvenlik duvarı yığını tamamen boşaltılabilir DPI motoruna işleme, gecikmeyi önemli ölçüde azaltır ve genel verimliliğin artırılması. Sophos Güvenlik Duvarı en yeni fidye yazılımlarını engeller ve dahil olmak üzere yüksek performanslı akış DPI'sı ile ilgili ihlaller yeni nesil IPS, web koruması ve uygulama kontrolünün yanı sıra SophosLabs tarafından desteklenen derin öğrenme ve korumalı alan oluşturma Intelix.

 

Uygulama Hızlandırma

Ağ trafiğinizin önemli bir kısmına güveniliyor Şubelere yönelik iş uygulaması trafiği, uzak kullanıcılar veya bulut uygulama sunucuları. Gibi, Tehditlere veya kötü amaçlı yazılımlara karşı ek güvenlik taraması yok ihtiyaç duyulur ve trafik akıllıca yönlendirilebilir FastPath. Bu, gecikmeyi azaltır ve genel optimizasyonu sağlar performansı artırır ve trafik için kapasiteyi serbest bırakır derin paket incelemesine ihtiyaç var. Sophos Güvenlik Duvarı SaaS, SD-WAN ve bulutunuzu hızlandırır VoIP, video ve diğer güvenilir uygulamalar gibi trafik otomatik olarak veya politikalarınız aracılığıyla - bunları uygulamaya koyarak Xstream Flow Processor aracılığıyla FastPath.

 

SD-WAN

Birden fazla WAN bağlantısı üzerinden uygulama trafiği yönlendirmesini yönetme ve dağıtılmış bir ağın birbirine bağlanması çok önemlidir herhangi bir SD-WAN çözümünün öğeleri. Çoğu zaman bu görevler olması gerekenden çok daha zorludur. Xstream SD-WAN'lı Sophos Güvenlik Duvarı güçlü, performansa dayalı entegre SD-WAN çözümü bağlantı seçimi ve yönlendirme, yük dengeleme, sıfır etki Bir kesinti durumunda bağlantılar arasındaki geçişler, merkezi bulutla yönetilen orkestrasyon ve Xstream VPN tünel trafiğinin FastPath hızlandırılması. Sophos Güvenlik Duvarı Xstream SD-WAN ile en iyi ve en esnek olanlardan biridir SD-WAN çözümleri bugün herhangi bir güvenlik duvarında mevcuttur.